Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Informacja: Wyjazd do Bednar na AGROSHOW

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pucku organizuje wyjazd na wystawę AGROSHOW 2018 odbywającą w Bednarach.

Szczegółowe informację można uzyskać bezpośrednio w biurze lub pod numerem telefonu 58 673-28-77.

Serdecznie zapraszamy.

Agro show_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content