Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Inspektorat ZUS w Pucku organizuje 23 stycznia 2020 r. bezpłatne szkolenie

Inspektorat ZUS w Pucku organizuje 23 stycznia 2020 r. bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo,

Inspektorat ZUS w Pucku organizuje 23 stycznia 2020 r. bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone małej działalności gospodarczej.

Od 1 stycznia 2019 r. właściciele małych firm mogą opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne. Składki obliczają od kwoty ustalonej proporcjonalnie do przychodu.

W trakcie szkolenia omówimy między innymi warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorąca, aby skorzystać z ?Małego ZUS? w jego dotychczasowej formie. Wyjaśnimy również ustalić limit osiągniętego przychodu oraz najniższą podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne,         a także jak wygląda zgłoszenie i składanie dokumentów rozliczeniowych. Wskażemy także obowiązki i konsekwencje związane z korzystaniem z ?Małego ZUS-u?

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa około 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl lub telefonicznie pod numerem: 58 674 57 50 , a także  osobiście w Inspektoracie przy ul. Elizy Orzeszkowej 3.

 

 

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS

                                                      województwa pomorskiego

                                                                                                                                             Krzysztof Cieszyński

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content