Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Jacek Groenwald Mistrzem Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS

Jacek Groenwald Mistrzem Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS

We Władysławowie przed własną  publicznością po zaciętej rywalizacji Mistrzem Polski STIHL TIMBERSPORTS SERIES- Władysławowo 2016 został druh Jacek Groenwald z OSP Połczyno gmina Puck.

Poprawiając jednocześnie własny rekord Polski w konkurencji Springboard- skacząca deska. dotychczasowy rekord w tej konkurencji został ustanowiony przez Dh Jacka w 2012 roku z czasem 1:07:79. natomiast obecny rekord został poprawiony o ponad 4 sekundy i aktualnie wynosi 1:03:79 sekundy. Już wkrótce zapraszamy do galerii zdjęć i zapoznania się ze szczegółowymi wynikami mistrzostw. Gratulujemy nowemu-naszemu Mistrzowi Polski Stihl Timbersports Series.

opracowanie : ZWIĄZEK OSP RP ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI W GDAŃSKU

14124514_1125657334154696_6558123162202614538_o

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content