Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Jak rozpocząć działalność gospodarczą

Szanowni Państwo,

Inspektorat w Pucku 21 czerwca 2018 r. organizuje bezpłatne szkolenie na temat: Zasady rozpoczynania działalności gospodarczej.

Szkolenie rozpocznie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 o 10.00.

W trakcie szkolenie uczestnicy poznają na czym polega wpis do ewidencji działalności gospodarczej, zasady podlegania ubezpieczeniom z tytułu prowadzenia działalności. Dowiedzą się także jak zgłosić się do ubezpieczeń i jakie są preferencyjne składki dla osób rozpoczynających działalność. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.

Ponadto w trakcie szkolenia płatnicy składek, ubezpieczeni i lekarze będą mogli zdobyć wiedzę na temat elektronicznych zwolnień lekarskich.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl telefonicznie pod numerami 58 674 57 00 lub 58 674 57 50, a także bezpośrednio w puckim Inspektoracie ZUS.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content