Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

nia 16 września, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puck, odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie pierwszego etapu kolejnej edycji Ogólnopolskiej Kampanii profilaktyczno-edukacyjnej ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?.

Patronat nad projektem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Komenda Główna Policji.

Działania Kampanii aktywizują wszystkich uczniów, pomagają słabszym, wspierają mniej zaradnych, zmniejszając niebezpieczeństwo zachowań ryzykownych. Kampania pozwala uczniom rozwijać zainteresowania i pasje, zachęca do współpracy z rówieśnikami i dorosłymi, uczy asertywności, rodzicom pomaga w budowaniu więzi emocjonalnej z dziećmi.