Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013

nia 16 września, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puck, odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie pierwszego etapu kolejnej edycji Ogólnopolskiej Kampanii profilaktyczno-edukacyjnej ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?.

Patronat nad projektem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Komenda Główna Policji.

Działania Kampanii aktywizują wszystkich uczniów, pomagają słabszym, wspierają mniej zaradnych, zmniejszając niebezpieczeństwo zachowań ryzykownych. Kampania pozwala uczniom rozwijać zainteresowania i pasje, zachęca do współpracy z rówieśnikami i dorosłymi, uczy asertywności, rodzicom pomaga w budowaniu więzi emocjonalnej z dziećmi.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content