Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Od 9 czerwca br. Karta Dużej Rodziny będzie dostępna w aplikacji mObywatel.

Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny ? niezależnie od tego, czy do tej pory miał ją w wersji tradycyjnej, elektroniczną czy obu ? będzie mógł z niej korzystać dzięki aplikacji mObywatel. Warunkiem jest dostęp do aplikacji mObywatel.

W wyniku wprowadzonych zmian, wszystkie osoby posiadające prawo do karty, automatycznie otrzymały kartę w formie elektronicznej. Osoby posiadające wyłącznie Karty tradycyjne nie będą musiały wnioskować o domówienie formy elektronicznej i płacić za to.

Aplikacja mKDR zostanie zamknięta z końcem czerwca 2021 r.

więcej informacji na gov.pl