Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

 

Od 9 czerwca br. Karta Dużej Rodziny będzie dostępna w aplikacji mObywatel.

Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny ? niezależnie od tego, czy do tej pory miał ją w wersji tradycyjnej, elektroniczną czy obu ? będzie mógł z niej korzystać dzięki aplikacji mObywatel. Warunkiem jest dostęp do aplikacji mObywatel.

W wyniku wprowadzonych zmian, wszystkie osoby posiadające prawo do karty, automatycznie otrzymały kartę w formie elektronicznej. Osoby posiadające wyłącznie Karty tradycyjne nie będą musiały wnioskować o domówienie formy elektronicznej i płacić za to.

Aplikacja mKDR zostanie zamknięta z końcem czerwca 2021 r.

 

więcej informacji na gov.pl 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content