Kaszubski Dzień Matki w Pucku

W dniu wczorajszym 23.05.2024, w gościnnych progach Sali „Mario”, miała miejsce kolejna edycja Kaszubskiego Dnia Matki, organizowana przez pucki oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. To wydarzenie, które stało się piękną tradycją, co roku gromadzi liczne grono uczestników pragnących uhonorować najstarsze matki ziemi puckiej.

W uroczystościach wzięli udział wójt gminy Puck, Pan Marcin Nikrant, burmistrz miasta Puck, Pani Hanna Pruchniewska oraz starosta powiatu puckiego, Pan Jarosław Białk. Ich obecność podkreśliła znaczenie tego wyjątkowego dnia w lokalnej społeczności.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Teatru „Za regałem” za emocjonujące przedstawienie słowno-muzyczne, które stanowiło kulminacyjny punkt wydarzenia. Dziękujemy również Panu Januszowi Schmidt za piękną oprawę muzyczną, dodającą uroczystościom wyjątkowego charakteru.

fot. Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie Oddział Puck