Search
Close this search box.

Każdej wiosny, już od 23 lat, rozkwitające żonkile zwiastują zbliżające się obchody Pól Nadziei

 

Każdej wiosny, już od 23 lat, rozkwitające  żonkile zwiastują zbliżające się obchody Pól Nadziei, Niestety, w tym roku sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia przeprowadzenie akcji w znanej dotychczas formie plenerowej , tym samym zostały odwołane wszelkie działania związane z wydarzeniem, które powodowały gromadzenie się osób .

Naszą misją jest upowszechnianie wiedzy o opiece paliatywnej . Dziś, w sytuacji nowego zagrożenia zdrowia, temat wsparcia najciężej chorych wymaga debaty publicznej, dlatego postanowiliśmy zorganizować Wirtualne Pola Nadziei, których obchody odbędą się w dniach 18-26 kwietnia 2020.

Pragniemy zaprosić Państwa do przyłączenia się do naszej akcji, Na naszym profilu Facebook powstało specj alne wydarzenie, w którym na bieżąco zamieszczamy informacje o wszystkich prowadzonych działaniach jak koncerty online, akcje społecznościowe czy wirtualna zbiórka. Zachęcamy także do zaproszenia do udziału w obchodach i zapisania się na wydarzenie innych osób z Państwa otoczenia. Symbolem akcji niezmiennie pozostaje żonkil, dlatego mogą Państwo okazać wsparcie naszej inicjatywy np. poprzez wysłanie swojego zdjęcia z tym pięknym kwiatem na adres email: m. piotrowska@hospitium.org.

Pola Nadziei przypominają nam o niezwykle ważnej tematyce opieki paliatywnej i hospicyjnej której celem jest zapewnienie, aby człowiek u kresu życia czuł się godnie i szczęśliwie. Mamy nadzieję, że i tym razem uda nam się zjednoczyć we wspólnym działaniu na rzecz poprawy jakości życia osób, będących na swój ej ostatniej drodze.

https://www.facebook.com/donate/587883445143238/1557321681089827/

 

 

materiał archiwalny

Tomasz Iwaniuk podczas Akcji Żonkil Zespół Szkół Starzyno

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: