Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Puck zapraszają uchodźców z Ukrainy na ciepły posiłek!

Gospodynie Wiejskie z terenu Gminy Puck będą przygotowywać ciepłe posiłki dla potrzebujących uchodźców z Ukrainy.
Posiłki będą dostępne od godziny 13 na polu namiotowym przy MOKSiR w Pucku w dniach zgodnie z załączonym harmonogramem.
Panie zapraszają wszystkie osoby i rodziny uchodźcze z terenu Ukrainy, które przebywają na terenie Województwa Pomorskiego, w tym oczywiście z terenu Powiatu Puckiego i znajdują się w trudnej sytuacji bytowej. Z posiłków mogą również korzystać osoby zajmujące się obsługą punktów recepcyjnych lub też współtworzące sieć pomocy osobom w kryzysie uchodźczym na terenie Województwa Pomorskiego.
Realizacja zadania została dofinansowana przez Marszałka Województwa Pomorskiego.