Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • KOMUNIKAT NR 2 / 2019 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pucku dotyczący jakości wody do spożycia z wodociągu Leśniewo

KOMUNIKAT NR 2 / 2019 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pucku dotyczący jakości wody do spożycia z wodociągu Leśniewo

Leśniewo Komunikat Nr 2 OLM z 20.12.2019

Wyniki badań wody z dnia 16 i 17 grudnia 2019 r. nie potwierdziły obecności bakterii grupy coli wcześniej wykrywanych w wodzie. Jednocześnie nie wykryto w wodzie bakterii chorobotwórczych takich jak Escherichia coli ani enterokoków.
Podwyższona jest ogólna liczba mikroorganizmów w 22 0C po 72 h Bakterie te nie stwarzają istotnego zagrożenia dla zdrowia konsumentów Woda może być używana do spożycia i na potrzeby gospodarcze.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content