Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

KOMUNIKAT ? XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów 28.06.2014

Dnia 28 czerwca 2014 r. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Czwórboju Rzutowym Weteranów. Startowało 23 mężczyzn (w tym 3 poza konkursem) i 3 kobiety. W skład dyscyplin Czwórboju wchodziły Pchnięcie kulą, rzut dyskiem, oszczepem i ciężarkiem. Każdy uczestnik miał 6 prób w poszczególnej konkurencji. Uzyskany wynik przeliczany był na punkty w oparciu o współczynniki wiekowe. Zwycięzcą zawodów został  Edward Zwolski (Nowe Miasteczko) a wśród kobiet triumfowała Irena Renusz (Mieroszyno) . Zawodnicy za miejsca I-VIII otrzymali pamiątkowe puchary. Każdy uczestnik otrzymał także medal oraz pamiątkową koszulkę  Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystki w Gminie Puck, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej oraz Krzysztof Jędrzejewski.

Wyniki z XIV Otwartych Mistrzostw Ziemi Puckiej na: www.oksitpuck.pl

 

IMG_6088

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: