Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Komunikat z Biegów Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy oraz siódmego Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty na 2016 rok

Komunikat z Biegów Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy oraz siódmego Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty na 2016 rok

Bieg przeprowadzony został w dniu 8 października 2016 roku na trasie z Leśniewa do Piaśnicy Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Puck, OKSiT w Gminie Puck, Sołectwo Leśniewo.

Uczestnicy za miejsca I ? III w każdym biegu otrzymali pamiątkowe puchary. Sołectwa Leśniewo, Domatowo, Domatówko i Połczyno ufundowało puchary dla najlepszych zawodników ze swojego sołectwa. Zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie 7 biegów w ramach Grand Prix otrzymali pamiątkowe statuetki.

Zobacz wyniki – pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content