• Mieszkańcy

Komunikat z Biegów Pamięci Pomordowanych w Piaśnicy oraz siódmego Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty na 2016 rok

Bieg przeprowadzony został w dniu 8 października 2016 roku na trasie z Leśniewa do Piaśnicy Gospodarzem imprezy był Urząd Gminy Puck, OKSiT w Gminie Puck, Sołectwo Leśniewo.

Uczestnicy za miejsca I ? III w każdym biegu otrzymali pamiątkowe puchary. Sołectwa Leśniewo, Domatowo, Domatówko i Połczyno ufundowało puchary dla najlepszych zawodników ze swojego sołectwa. Zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie 7 biegów w ramach Grand Prix otrzymali pamiątkowe statuetki.

Zobacz wyniki – pobierz