Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Festyn Kaszubski ?Jagodobranie? w Domatówku 2014

Dnia 19 lipca 2014 roku na boisku szkolnym w Domatówku odbył się III Festyn Kaszubski ?Jagodobranie?. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Powiatowe Biuro Doradztwa rolniczego w Pucku, Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich w Domatówku.

Organizatorom przyświecał cel promowania walorów przyrodniczych lasów jako źródła zdrowej żywności dla człowieka.

W imprezie wzięli udział m.in.: Ryszard Stachurski ? Wojewoda Pomorski, Wojciech Dettlaff ? Starosta Pucki Tadeusz Puszkarczuk- Wójt gminy Puck. Uczestniczyły również delegacje Kół Gospodyń Wiejskich.

Gości powitała i imprezę prowadziła: Małgorzata Jopek ? przewodnicząca KGW, której towarzyszył Józef Szymański ? sołtys Domatówka.

Więcej zdjęć oraz pełny KOMUNIKAT na www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6041814119861082401]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content