Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z I rundy Mistrzostw Gminy Puck w kręglach na 2015 rok

Dnia 20 lutego br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 94 osób (w tym 28 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejna ? druga- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

dnia 27 lutego (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

 

Godziny startu poszczególnych drużyn:

II turniej (27 luty)

15:30 ? 16:15 (Mieroszyno, Strzelno)

16:15 ? 17 00 (Gnieżdżewo, Łebcz)

17 00 ? 17 45  (Połczyno, Darzlubie)

17 45 ? 18 30  (Starzyno, Werblinia)

18 30 ? 19 15 (Mechowo, Domatówko)

Drużyny z innych miejscowości startują od godz. 15 30 do godz. 19 00

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content