• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z I turnieju klasyfikacyjnego w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2015/2016

W dniu 21 listopada 2015 roku rozegrany został pierwszy turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2015/2016. Turniej z udziałem 6 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz

Kolejny ? II turniej przeprowadzony zostanie w dniu 5 grudnia (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).