• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z II turnieju klasyfikacyjnego w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2015/2016

W dniu 5 grudnia 2015 roku rozegrany został drugi turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2015/2016. Turniej z udziałem 7 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz

Kolejny ? trzeci ? turniej przeprowadzony zostanie w dniu 19 grudnia (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).