Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z II turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2015/2016

KOMUNIKAT z II turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2015/2016

Turniej przeprowadzony został dnia 2 grudnia 2015 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach wiekowych: młodszej ? rocznik 1975-1961 oraz starszej ? 1960 +.

Wyniki turnieju zobacz – pobierz


Kolejny (trzeci) turniej przeprowadzony zostanie dnia 9 grudnia (środa) 2015 roku 
o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

IMG_0672

IMG_0673

IMG_0674

IMG_0675

IMG_0677

IMG_0678

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content