• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z III turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym mężczyzn GMINY PUCK na sezon 2015/2016

W dniu 20 grudnia 2015 roku przeprowadzony został trzeci turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2015/2016. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 46 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju – zobacz

Kolejny ? czwarty – turniej odbędzie się 3 stycznia (niedziela) 2016 roku o godz. 13 00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).