Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z III Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck na 2015 rok

KOMUNIKAT z III Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck na 2015 rok

Dnia 15 lutego br. w sali sportowej w Leśniewie odbył się III turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Puck. W turnieju rywalizowało 7 drużyn, które grały ze sobą systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Trzy najlepsze drużyny uzyskały awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 22 lutego.

Wyniki turnieju na stronie: www.oksitpuck.pl

Kolejny ? finałowy ? turniej odbędzie się dnia 22 lutego (niedziela) 2015 roku o godz. 10 00 w Leśniewie.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content