• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z III Turnieju Piłki Nożnej Halowej Gminy Puck na 2015 rok

Dnia 15 lutego br. w sali sportowej w Leśniewie odbył się III turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Puck. W turnieju rywalizowało 7 drużyn, które grały ze sobą systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Trzy najlepsze drużyny uzyskały awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 22 lutego.

Wyniki turnieju na stronie: www.oksitpuck.pl

Kolejny ? finałowy ? turniej odbędzie się dnia 22 lutego (niedziela) 2015 roku o godz. 10 00 w Leśniewie.