• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z III turnieju w tenisie stołowym GMINY PUCK na sezon 2014/2015

W dniu 11 stycznia 2015 roku przeprowadzony został trzeci turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2014/2015. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 35 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny ? czwarty- turniej odbędzie się 18 stycznia (niedziela) 2015 roku o godz. 10 00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).