• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z IV turnieju w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2014/2015

W dniu 17 stycznia 21015 roku rozegrany został czwarty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2014/2015. Turniej z udziałem 7 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny piąty ? turniej przeprowadzony zostanie dnia 14 lutego (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).