Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2014 rok

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2014 rok

Dnia 10 sierpnia 2014 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 13 zespołów zwyciężyła drużyna z Strzelna II wyprzedzając kolejno Łebcz II i Gnieżdżewo I.

Za trzy pierwsze miejsca wręczono pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe.

Nagrody wręczył Instruktor Ds. Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck Wiesław Oberzig.

Wyniki Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na www.oksitpuck.pl

DSC_0075

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content