• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2014 rok

Dnia 10 sierpnia 2014 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 13 zespołów zwyciężyła drużyna z Strzelna II wyprzedzając kolejno Łebcz II i Gnieżdżewo I.

Za trzy pierwsze miejsca wręczono pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe.

Nagrody wręczył Instruktor Ds. Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck Wiesław Oberzig.

Wyniki Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na www.oksitpuck.pl