KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w tenisie ziemnym na 2014 rok

W dniu 27 lipca 2014 roku na kortach tenisowych przy hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym kobiet i mężczyzn. Zwycięzcami zostali: wśród kobiet Szopa Alicja ? Strzelno a w kategorii mężczyzn Dariusz Potrykus ? Strzelno. Mężczyźni grali systemem ?do dwóch przegranych? a kobiety ?każdy z każdym?. Zespołowo zwyciężył zespół Strzelna przed drużynami Łebcza i Połczyna. Czołowa trójka w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji zespołowej otrzymała puchary oraz upominki rzeczowe.

Wyniki Mistrzostw Gminy Puck w tenisie ziemnym na 2014 rok ? www.oksitpuck.pl