Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w tenisie ziemnym na 2015 rok

W dniu 26 lipca 2015 roku na kortach tenisowych przy hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym  kobiet i mężczyzn.  Zwycięzcami zostali: wśród kobiet Szopa Alicja – Strzelno a w kategorii mężczyzn Dariusz Potrykus ? Strzelno. Mężczyźni grali systemem ?do dwóch przegranych? a kobiety ?każdy z każdym?. Zespołowo zwyciężył zespół Strzelna przed drużynami Łebcza i Połczyna. Czołowa trójka w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji zespołowej otrzymała puchary oraz upominki rzeczowe. Dodatkowo zwycięzcy w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali darmowe wejściówki na korty tenisowe przy Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym. Wszystkie nagrody wręczył v-ce Przewodniczący Rady Gminy Puck ? Józef Białk.

Wyniki Mistrzostw Gminy Puck w tenisie ziemnym – zobacz

 

DSCF6212

 

DSCF6215

 

DSCF6218

DSCF6209

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content