Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Komunikat z Mistrzostw Gminy Puck w unihokeju na 2015 rok

Mistrzostwa rozegrano dnia 15 marca 2015 roku na hali w Pucku (POSM) przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej z udziałem  7 zespołów rozegrano systemem ?każdy z każdym?. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale.

Wyniki turnieju – pobierz

 [mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6127914823264266209]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content