Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z V turnieju w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2014/2015

KOMUNIKAT z V turnieju w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2014/2015

Dnia 14 lutego 2015 roku rozegrany został piąty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2014/2015. Turniej z udziałem 5 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny ? szósty (ostatni) ? turniej przeprowadzony zostanie dnia 21 lutego (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content