• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z V turnieju w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2014/2015

Dnia 14 lutego 2015 roku rozegrany został piąty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2014/2015. Turniej z udziałem 5 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wyniki turnieju ? pobierz

Kolejny ? szósty (ostatni) ? turniej przeprowadzony zostanie dnia 21 lutego (sobota) 2015 roku o godz. 14 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).