Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego o udziale społeczeństwa w opracowaniu „Programu ochrony środowiska przed hałasem na lata 2014-2019

Komunikat Zarządu Województwa Pomorskiego o udziale społeczeństwa w opracowaniu „Programu ochrony środowiska przed hałasem na lata 2014-2019

Z treścią projektu „Programu ochrony środowiska przed hałasem na lata 2014-2019 z perspektywą na lata następne dla terenów poza aglomeracjami w województwie pomorskim, położonych wzdłuż odcinków dróg wojewódzkich oraz wzdłuż odcinków dróg krajowych, wojewódzkich i gminnych można zapoznać się na stronie internetowej Samorządu Województwa Pomorskiego: www.urzad.pomorskie.eu w zakładce „Strategie i programy”.

img828

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content