Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Koncert charytatywny Dla Jasia – Mrzezino 28.04.2017

ZBIÓRKA NA CEL: OPERACJA WADY SERCA, KTÓRA URATUJE ŻYCIE JASIA (I ETAP, NIEMCY)

By początek życia nie był jego końcem ? ratujemy Jasia

Koncert-dla-Jasia

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content