Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Koncert cysterski z cyklu ?w kręgu cysterskiego chorału zespół ?AD TE DOMINE?

Koncert cysterski z cyklu ?w kręgu cysterskiego chorału zespół ?AD TE DOMINE?

Koncert odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Puck. Organizatorem spotkania jest OKSiT w Gminie Puck, gospodarzem Parafia Św. Archanioła w Starzynie. Celem koncertu jest m.in. promocja szlaku cysterskiego przebiegającego m.in. przez Starzyno oraz popularyzacja muzyki dawnej w gminnej społeczności.

koncerty_cysterskie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content