Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Koncert cysterski z cyklu „W kręgu cysterskiego chorału”

Tym razem zagości w kościele parafialnym w Mechowie w niedziele 20.10.2013r o godz.16.00 w wykonaniu chóru Jubileum z Żelistrzewa pod batutą Anny Łukasik.

Występom chóru będzie towarzyszyła poezja ks. Janusza Pasierba w wykonaniu młodzieży biorącej udział w Klubowych Konfrontacjach Artystycznych. Zapraszamy

koncert cysterski

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content