Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Koncert muzyki kameralnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Koncert muzyki kameralnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk

oraz dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

serdecznie zapraszają na Koncert  Mistrzów Kameralistyki

dedykowany Nauczycielom w Dniu Edukacji Narodowej

w Sali Ośrodka Kultury w Żelistrzewie dnia 16 października 2021 roku o godz. 17.00

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content