• Mieszkańcy

Koncert organowy w Kościele NSPJ w Żelistrzewie – prezentacja nowych organów piszczałkowych

W dniu 11.01.2015 r o godz 16:00 w Kościele NSPJ w Żelistrzewie odbędzie się Koncert organowy ? prezentacja nowych organów piszczałkowych.

Zaprezentowane zostaną m.in. utwory takich mistrzów jak: J.Pachelbel, J.S.Bach, G.Young

Wykonanie:

organy – ks. Wojciech Rychert (członek Komisji ds. organistyki Diecezji Toruńskiej)

oraz Justyna Plichta ? sopran

Koncert poprowadzi : ks. Maciej Rychert