Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Konferencja E-szansa dla mieszkańców gminy Puck

Konferencja E-szansa dla mieszkańców gminy Puck

Informujemy, dnia 28 stycznia w godzinach od 10 do 13 Gmina Puck zorganizowała konferencję podsumowującą projekt E-szansa dla mieszkańców gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Konferencja odbyła  się w Domu Kultury w Żelistrzewie.


 [mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012131927269520049]

Przeszli szkolenia i otrzymali komputery z dostępem do Internetu (via Radio Kaszëbë)

W Żelistrzewie w gminie Puck podsumowano dziś program E-szansa. W konferencji w Domu Kultury wzięło udział ponad stu beneficjentów ? czyli osób, które skorzystały ze szkoleń i otrzymały bezpłatnie komputery z dostępem do internetu. W?

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content