Konkurs na logo gminy Puck

W związku z epidemią koronawirusa Urząd Gminy w Pucku przedłuża termin konkursu na opracowanie projektu graficznego logo gminy Puck do 29 maja 2020 r.

Wójt Gminy Puck ogłasza Konkurs na opracowanie projektu graficznego logo gminy Puck. Konkurs trwa do 20 kwietnia 2020 r.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo gminy Puck ? znaku identyfikacji wizualnej gminy, które będzie przeznaczone do popularyzacji, reklamy oraz korespondencji gminnej.

Projekt logo gminy powinien budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę gminy Puck.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób fizycznych i prawnych. Mogą wziąć w nim udział zarówno artyści, graficy, plastycy, specjaliści zajmujący się projektowaniem reklamowym, architekci, a także pasjonaci, studenci, czy też uczniowie.

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców, bądź opiekunów prawnych wyrażona na karcie zgłoszenia.

Prace mogą być składane indywidualnie lub zespołowo.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest w regulaminie.