• Edukacja
  • Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej w Strzelnie

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej w Strzelnie

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zorganizował eliminacje gminy Puck XXXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Celem konkursu było m.in.: popularyzacja polskiej literatury pięknej, kształtowanie wrażliwości na piękno języka i mowy ojczystej a także promocja osiągnięć uczniów oraz ich opiekunów. Przesłuchania konkursowe odbyły się w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie dnia 7 marca 2017 roku Wzięło w nich udział 65 artystów z 14 placówek oświatowych Gminy Puck.

Uczestników powitał Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT w Gminie Puck. Organizacyjnie konkurs prowadził ? Brunon Ceszke (gł. instruktor ds. kultury OKSiT w Gminie Puck).

Jury w składzie: Jerzy Łysk, Beata Dąbrowska, Elżbieta Derc i Maria Muza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej 2017 komunikat_01

Więcej zdjęć – zobacz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content