• Edukacja

[VIDEO] Konkurs Recytatorski ?Rodnej Mowy? ? Połczyno 08.04.2014

Dnia 08 kwietnia 2014 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyły się eliminacje gminy Puck XLIII Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnej Mowy”. Celem konkursu była popularyzacja literatury kaszubskiej oraz pielęgnowanie mowy kaszubskiej. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej informacji i wyniki konkursu na stronie www.okstpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012158609253904689]