Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] Konkurs Recytatorski ?Rodnej Mowy? ? Połczyno 08.04.2014

[VIDEO] Konkurs Recytatorski ?Rodnej Mowy? ? Połczyno 08.04.2014

Dnia 08 kwietnia 2014 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie odbyły się eliminacje gminy Puck XLIII Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnej Mowy”. Celem konkursu była popularyzacja literatury kaszubskiej oraz pielęgnowanie mowy kaszubskiej. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej informacji i wyniki konkursu na stronie www.okstpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012158609253904689]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content