Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Konkurs upamiętniający 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej

Konkurs upamiętniający 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Ślady II wojny światowej na Pomorzu”. Celem zabawy jest ukazanie miejsc, obiektów, ludzi związanych z wydarzeniami 1939-1945 na Pomorzu.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec woj. pomorskiego, który nie jest profesjonalnym fotografem ani nie wykonuje komercyjnych zdjęć. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć zgodę rodzica/opiekuna

Na zwycięzcę czeka aparat fotograficzny!

Prace konkursowe wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września br.
na adres rodm@rodm-gdansk.pl.
Przed udziałem obowiązkowo prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 58 300 00 87 lub
e-mail na adres rodm@rodm-gdansk.pl

DO POBRANIA:

plakat_II_WS

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content