Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • KONSULTACJE SPOŁECZNE – Opracowanie dokumentacji przygotowawczej dla Projektu ” Poprawa przepustowości na linii 213 Reda – Hel” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

KONSULTACJE SPOŁECZNE – Opracowanie dokumentacji przygotowawczej dla Projektu ” Poprawa przepustowości na linii 213 Reda – Hel” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Szanowni Państwo,

Urząd Gminy Puck zaprasza do wzięcia udziału w rozpoczętych w dniu 14.01.2021r. konsultacjach społecznych dotyczących Opracowania dokumentacji przygotowawczej dla Projektu „Poprawa przepustowości na linii 213 Reda – Hel” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się na stronie: KONSULTACJE SPOŁECZNE 

Ankieta dotycząca konsultacji znajduje się na stronie: ANKIETA

ZAPRASZAMY

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content