Korona Żelistrzewo z medalami wraca z Netto Cup w Szczecinie

Dnia 21.02.2016 r. badmintoniści Korony Żelistrzewo reprezentujący Gminę Puck po raz trzeci wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju NETTO CUP w Szczecinie.

Nasi zawodnicy brali udział w grach indywidualnych, grze podwójnej kobiet i mężczyzn oraz mieszanej.

Największym osiągnięciem mogą poszczycić się nasze Panie:

Edyta Selke w grze pojedynczej zajęła III miejsce i zdobyła brązowy medal.

Edyta Selke i Joanna Gusta w grze deblowej zajęły III miejsce , powtarzając ubiegłoroczne osiągnięcie.

Nasi Panowie również nie zawiedli. Pomimo bardzo silnej konkurencji odpadli dopiero w ćwierćfinale.

W organizacji wyjazdu czołowych badmintonistów wsparli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz sołtys Żelistrzewa ? Szymon Dettlaff.