Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Łąki pod wodą ? rolnicy walczą !

Łąki pod wodą ? rolnicy walczą !

W dniu 19 lipca 2016 odbyło się spotkanie rolników z Prezesem Izby Rolniczej, przedstawicielem Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych z Redy i Przedstawicielem Starostwa Powiatowego oraz Wójtem Gminy Puck w związku z zalaniem użytków rolnych na skutek ulewnych deszczów które miały miejsce w dniach 14 i 15 lipca br. Podczas spotkania były prowadzone dyskusje jak najszybciej osuszyć zalane tereny zielone oraz zapobiec ewentualnym wylaniem rzeki Redy głównie poprzez remont wałów przeciwpowodziowych. Poruszony był również temat uzyskania zezwoleń na oczyszczenie kanału Mrzezino znajdującego się na terenie rezerwatu Beka.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6310039704930967777]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content