Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Lato w Osłoninie

Dnia 02.09.2017r. O godz. 16.00 w Osłoninie przy boisku wiejskim odbył się I Festyn Rodzinny pt. ? Żegnaj lato na rok?. Organizatorami Festynu byli: Wiejski Kub Kultury w Osłoninie, Sołtys wsi oraz KGW Osłonino. Celem naszego festynu było stworzenie warunków do rodzinnego spędzania czasu, wspólny udział w grach i konkursach, aby dzieci mogły ciekawie i aktywnie spędzić czas z rodzicami. Część oficjalną poprowadziła Animator Kultury z Wiejskiego Klubu Kultury w Osłoninie p. Aleksandra Karsznia wraz z Sołtysem Osłonina p. Krzysztofem Garstkowiak. Dzieci z Kółka Muzycznego działającego od lipca w WKK Osłonino oraz harcerki z II Drużyny Harcerskiej z Osłonina pokazały na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne w krótkim występie przygotowanym przez p. Małgorzatę Wandtke. Przeprowadzono dużo konkursów z nagrodami jak np. przeciąganie liny, wyścigi na 3osobowych nartach, wyścig tzw. dżdżownicy na skrzynkach, rzucanie kaloszami do beczki i inne. Ponadto były dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, malowanie buziek, mega bańki mydlane, pokaz samochodu policyjnego z upominkami przygotowanymi przez policję dla najmłodszych, kiełbaski z grilla, grochówka polowa, stoisko gastronomiczne przygotowane przez KGW Osłonino oraz zabawa taneczna do późnych godzin wieczornych. Radości i uśmiechu było co niemiara. Wiejski Klub Kultury, Sołtys oraz KGW Osłonino pragną podziękować wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie festynu. Szczególne podziękowania dla p. Wójta Tadeusza Puszkarczuka, OKSiT Puck, p. Romana Stanisławczuka, p. Doroty Formela, pań z Pozytywnych Inicjatyw z Pucka, Nordowego Mola, wszystkich sponsorów oraz dzieci z Kółka Muzycznego, których występ uświetnił ten dzień.

Animator Kultury w Wiejskim Klubie Kultury w Osłoninie Aleksandra Karsznia

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content