Search
Close this search box.

Leśniewo: Integracyjne spotkanie mikołajkowe dzieci i młodzieży ze świetlic opiekuńczo – wychowawczych z Gminy Puck

Dnia 3 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Leśniewie odbyło się integracyjne spotkanie mikołajkowe dzieci i młodzieży z ośmiu świetlic opiekuńczo – wychowawczych z Gminy Puck. Podopieczni świetlic mieli okazję spotkać się podczas wspólnej zabawy. Podczas zabawy mikołajkowej odbyły się liczne konkursy zręcznościowe oraz zabawy wokalno – muzyczne. Dodatkowymi atrakcjami było malowanie twarzy, zabawa z balonikami, słodki poczęstunek oraz tańce przy muzyce wspaniałego wodzireja. Odwiedził nas również Święty Mikołaj, na którego dzieci czekały z niecierpliwością! Podczas spotkania z Mikołajem każda grupa świetlicowa śpiewała piosenki, aby otrzymać wyczekiwany, piękny upominek. Spotkanie miało na celu integrację także wychowawców świetlic, którzy również brali udział w wielu zabawach – spektakularnym okazał się taniec „Rób to, co Pani”, który wywołał wiele uśmiechów na twarzach. Każdy z uczestników wrócił zadowolony i baaaaardzo zmęczony po udanej zabawie mikołajkowej. Za powyższą zabawę mikołajkową dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do jej organizacji!

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: