Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mieroszyno lato 2017

Mieroszyno lato 2017 Zajęcia letnie W WDK Mieroszyno rozpoczęliśmy na słodko ,,Pieczenie gofrów”. I tak nam zostało. W każdy wtorek zajęcia kulinarne (pieczenie frytek, naleśników, pizzy itd). W każdy czwartek wyprawa na basen do Jastrzębiej Góry ,,Zew Morza”. W środy zajęcia dla pań. Wyjazd na Zumbę do WDK Strzelno. 5 lipca wyjazd Do Gnieżdżewa na piękny teatrzyk ,,Kot w butach”. Wyprawiliśmy się również wozem przez las na na polanę, gdzie urządziliśmy różne zawody sportowe, sprawnościowe i siłowe. Wyczerpani i głodni pojechaliśmy prosto na ognisko posilić się kiełbaskami. Poza tym dużo czasu spędzaliśmy na naszym nowym, wielofunkcyjnym boisku.

Animator kultury WDK Mieroszyno Wioleta Karczewska-Strójwąs

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content