Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mistrzostwa Gminy Puck w Unihokeju 05.03.2017

5 marca br. na hali sportowej w Pucku odbyły się Mistrzostwa Gminy Puck w Unihokeju. W zawodach wystartowało 7 drużyn, które grały ze sobą systemem ?każdy z każdym?. Czołowe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale, które wręczył radny Gminy Puck ? Przemysław Grandicki. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

unihokej 2017_01

[mudslide:picasa,0,101026071929567122559,6394381028868441313]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content