Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach 9.02.2014

W dniu 9 lutego 2014 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej. Zawodnicy oraz zespoły za zajęcie miejsc od I do III otrzymali puchary Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012106997654844849]