Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Mistrzostwa Ziemi Puckiej w badmintonie kobiet i mężczyzn 21.12.2014

Mistrzostwa Ziemi Puckiej w badmintonie kobiet i mężczyzn 21.12.2014

Dnia 21.12.2014 r w sali sportowej w żelistrzewie odbyły się Mistrzostwa Ziemi Puckiej w badmintonie kobiet i mężczyzn. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Klub Sportowy Korona Żelistrzewo. W turnieju brali udział zawodnicy z Helu, Gdyni, Rumi, Pucka, Połczyna i Żelistrzewa.Mecze rozgrywano w grupach sytemem ?każdy z każdym? a finał dla sześciu najlepszych również tym samym sposobem.

Łącznie wystartowało 20 zawodników w tym 5 dziewcząt.

wyniki turnieju:

Kobiety:          

1 miejsce ? Selke Edyta- Żelistrzewo

2 miejsce ? Gusta Joanna ? Żelistrzewo

3 miejsce ? Hermann Aleksandra ? Hel

4 miejsce ? Flaga Katarzyna ? Hel

5 miejsce ? Groenwald Adrianna ? Połczyno

Mężczyżni:

1 miejsce ? Rathnau Radosław- Żelistrzewo

2 miejsce ? Konkol Adam ? Żelistrzewo

3 miejsce ? Kowalski Robert ? Puck

4.miejsce ? Derc Damian- Żelistrzewo

5 miejsce ? Selke Wojciech ? Żelistrzewo

6.miejsce ? Garbic Andrzej ? Hel

Jak widać po wynikach rewanż zawodników z Żelistrzewa nad badmintonistami z Helu w pełni się udał.

DSCN05781

 

DSCN06061

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content