Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [VIDEO, FOTO] Morska Pielgrzymka Rybacka i Uroczystości Odpustowe w Pucku

[VIDEO, FOTO] Morska Pielgrzymka Rybacka i Uroczystości Odpustowe w Pucku

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6165721693868118337]

Więcej zdjęć galeria 1 – zobacz

Więcej zdjęć galeria 2 – zobacz

 

 

2015.plakat.pielgrz.ryb1_

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content