• Edukacja

Mrzezino: Akcja „Jak nie czytam jak czytam”

1 czerwca uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Mrzezinie zgromadzili się na boisku szkolnym, aby wziąć udział w akcji ?Jak nie czytam jak czytam?. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika ?Biblioteka w Szkole?, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach ? biblioteki szkolne i publiczne. Akcja ma na celu zamanifestowanie tego, iż z czytaniem młodych ludzi nie jest tak źle, jak się uważa! Cała Polska biła rekord w masowym czytaniu w jednym momencie!