Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Mrzezino: Akcja „Jak nie czytam jak czytam”

Mrzezino: Akcja „Jak nie czytam jak czytam”

1 czerwca uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Mrzezinie zgromadzili się na boisku szkolnym, aby wziąć udział w akcji ?Jak nie czytam jak czytam?. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika ?Biblioteka w Szkole?, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach ? biblioteki szkolne i publiczne. Akcja ma na celu zamanifestowanie tego, iż z czytaniem młodych ludzi nie jest tak źle, jak się uważa! Cała Polska biła rekord w masowym czytaniu w jednym momencie!

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content