Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Najważniejsze zadania zrealizowane z funduszy pozabudżetowych na terenie Gminy Puck w okresie ostatnich 10 lat

Najważniejsze zadania zrealizowane z funduszy pozabudżetowych na terenie Gminy Puck w okresie ostatnich 10 lat

Zmiany jakie zaszły na terenie Gminy Puck w okresie ostatnich 10 lat są ogromne. Udało nam się pozyskać przeszło 70 mln złotych  ze środków zewnętrznych. Minione lata były dla nas czasem wytężonej pracy. Zrealizowaliśmy wiele ważnych dla naszego regionu inwestycji dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Oto najważniejsze zadania zrealizowane z funduszy pozabudżetowych – pobierz

 

pozyskane fundusze w ostatnich latach_01

pozyskane fundusze w ostatnich latach_02

pozyskane fundusze w ostatnich latach_03

pozyskane fundusze w ostatnich latach_04

pozyskane fundusze w ostatnich latach_05

pozyskane fundusze w ostatnich latach_06

pozyskane fundusze w ostatnich latach_07

pozyskane fundusze w ostatnich latach_08

pozyskane fundusze w ostatnich latach_09

pozyskane fundusze w ostatnich latach_10

pozyskane fundusze w ostatnich latach_11

pozyskane fundusze w ostatnich latach_12

pozyskane fundusze w ostatnich latach_13

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content