Najważniejsze zadania zrealizowane z funduszy pozabudżetowych na terenie Gminy Puck w okresie ostatnich 10 lat

Zmiany jakie zaszły na terenie Gminy Puck w okresie ostatnich 10 lat są ogromne. Udało nam się pozyskać przeszło 70 mln złotych  ze środków zewnętrznych. Minione lata były dla nas czasem wytężonej pracy. Zrealizowaliśmy wiele ważnych dla naszego regionu inwestycji dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Oto najważniejsze zadania zrealizowane z funduszy pozabudżetowych – pobierz

pozyskane fundusze w ostatnich latach_01

pozyskane fundusze w ostatnich latach_02