Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Noc Harry’ego Pottera w Mrzezinie

Noc Harry’ego Pottera w Mrzezinie

W nocy z 3 na 4 lutego Zespół Szkół w Mrzezinie zamienił się w Hogwart. Aby się do niego dostać, trzeba było przejść przez Peron 9 3/4. Od godziny 19:00 uczniowie klas zarówno podstawowych, jak i gimnazjalnych zajmowali się m.in. budowaniem kartonowego Hogwartu, ściganiem się na miotłach i przeglądaniem książek o Harrym. Na lekcji o eliksirach Prof. Snape zaprezentował uczniom ciekawe eksperymenty. Jak zwykle Hermiona wiedziała wszystko lepiej… 😉 Konkurs wiedzy na temat powieści J. K. Rowling utwierdził nas w przekonaniu, że uczniowie wiedzą wszystko o przygodach Harry’ego. Na sam koniec zabaw obejrzeliśmy wspólnie wybrany prze uczniów film o naszym bohaterze. Pieczę nad uczniami Hogwartu sprawowały: Basia Chludzińska, Sylwia Rychlicka oraz Anna Król. A wszystko po to, żeby pokazać, że biblioteka to fajne miejsce i można tu ciekawie spędzić czas!
Zapraszamy do biblioteki!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content